Bu film 18 yaş üstü izleyici kitlensi içindir. Argo, küfür ve cinsellik içerebilir.

  Kalbim Sende İzle - Türkçe Dubşaj Full hd İzle - Tek Link Film İndir

  IMDb6.8
  Kalbim Sende İzle - Türkçe Dubşaj Full hd İzle - Tek Link Film İndir
  Alternatif Adı :
  Don Jon
  Vizyon Tarihi :
  11 Ekim 2013
  Eklenme :
  19 Şubat 2014
  Toplam İzlenme :
  4366
  Tür :
  Romantik Filmler Komedi Filmleri Erotik Filmler Dram Filmleri
  Ülke :
  ABD
  Süre :
  1s 30dk
  Etiketler :
  kalbim sende izle don jon don jon izle kalbim sende fragman kalbim sende türkçe dublaj izle film izle tek part film izle tek link film indir
  • Erotik filmin başrolündeki Jon Martello, porno bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır. Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiçkimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır. Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur. Jon bir yanda her daim yanında olan Esther'le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara'yı elde etmeye çalışacaktır. 
   Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor. Erotik bir filmdir tek part izleyebilir tek link indirebilirsiniz.

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  9 x 2 = ?

  TARTIŞMA KONULARI

  BENZER FİLMLER